Gėlių pristatymas


Ką mums suteikia gėlės?

Žmonės neveltui nuo seno myli ir vertina gėles. Jų įvairiaspalviai kvepiantys žiedai pajėgūs suvirpinti net ir užkietėjusias širdis. Gyvenant šiuolaikiniu gyvenimo tempu, labai svarbu palaikyti ramybę ne tik savo veikloje, bet ir mintyse. Kiekvienam žmogui reikia atsipalaiduoti, o tai geriausia atlikti savo namuose. Tam, kad namuose būtų galima pabėgti nuo kasdienio šurmulio, verta pasirūpinti išskirtiniu patalpos jaukumu. Geriausiai tai padeda pasiekti įvairios gėlės.

Jau įrodyta, kad namuose juntamas gėlių kvapas turi teigiamos įtakos mūsų smegenyse vykstantiems cheminiams procesams. Gėlėmis ypač džiaugiasi moterys, jeigu jas gauna netikėtai. Tada jų gera nuotaika gali tęstis ir visą savaitę. Pasirinkus ilgalaikes gėles, nuotaiką pasikelti galima net ir visiems metams. Gražios gėlių puokštės darbo vietoje padeda nurimti, lengviau susidoroti su stresu ir geriau koncentruotis į savo darbus.

Dovanokite gėlės savo artimiesiems ir paverskite juos laimingais!

Dovanotos gėlės suteikia itin daug džiaugsmo Jūsų mylimam asmeniui. Taip Jūs ne tik parodote savo meilę, pagarbą ir kitus nuoširdžius jausmus, bet ir priverčiate jį plačiai šypsotis. Gražios gėlės, parduodamos Kaune ir kituose Lietuvos miestuose, suteikia panašų poveikį, kaip antidepresantai. Tai, kas gražu Jūsų akims, tampa ir atgaiva protui. Dovanodami gėles, Jūs parodote didelę padėką savo artimajam, o jei gyvenate kartu – tai ir džiaugtis originaliomis puokštėmis galite abu. Be to, nudžiuginus savo mylimąjį, patys pasijaučiate labai rūpestingais ir pakylėtais. Juk daryti gerus darbus – siektinas pavyzdys.

Gėlės į namus Kaune

Pasinėrę į kasdienius rūpesčius, mes dažnai užmirštame, kad kartas nuo karto reikia nustebinti savo mylimąjį. Tai galima atlikti ne tik patiems nupirkus gėlių, bet ir pasirinkus kitą, labai patogią paslaugą. Internetinė gėlių parduotuvė leidžia ne tik įsigyti originalias gėlių puokštes internetu, bet ir suteikia pristatymo paslaugas visoje Lietuvoje. Beje, Kauno mieste gėlės pristatomos visiškai nemokamai!

Kai padovanojate gėles patys, sugrįžę po darbų, tokio įspūdžio tikrai nepaliekate, kaip pasirinkdami gėlių pristatymo paslaugą. Juk gėlės į namus Kaune ir visoje Lietuvoje Jūsų mylimajam atkeliauja visiškai netikėtai. Be to galima gėles pristatyti net ir į darbovietę, ligoninę, mokyklą ar kitą Jūsų pasirinktą vietą. Garantuojame, kad Jūsų dovanos gavėjas patirs puikią staigmeną, o jo geros nuotaikos užtaisas privers džiaugtis ir visus esančius šalia!

Gėlės į namus Kaune ir visoje Lietuvoje. Pristatymo galimybės.

Gėlės į namus Kaune ir kituose Lietuvos miestuose– lanksti paslauga, kuri siūlo Jums daug pristatymo būdų. Gėlės Kaune ir visoje Lietuvoje parduodamos ir pristatomos bet kurią savaitės dieną. Tai suteikia plačias galimybes klientams, kadangi tikrai įmanoma bet kokia proga atrasti laiko šiam džiugiam momentui. Suskubus iki pietų, gėlės Kaune bus pristatytos tą pačią dieną, tačiau visada galima atlikti užsakymą ir iš anksto. Užsakymai į kitus miestus derinami individualiai. Visada atsižvelgiame į klientų poreikius ir randame bendrus sprendimus.

Klientai džiaugiasi, nes gėlės Kaune ir kituose Lietuvos miestuose pasiekia jų mylimus žmones tokiu laiku, kokį jie pasirenka. Taip galima išvengti nesklandumų, kuomet negalime rasti asmens namuose. Tiksliai suderinus gėlių pristatymo laiką, nekylą jokių papildomų rūpesčių.

Kartais mes norime išlikti paslaptingais, kad gėlių gavėjas pajustų intrigą ir nežinotų, kas atsiuntė jam dovanų. Gėlių pristatymo visoje Lietuvoje paslauga gali Jums padėti išlaikyti anonimiškumą. Be to, atlikę užsakymą, visada galite ir patys atsiimti užsakytas gėles. Tokia paslauga labai patogi, kadangi po užsakymo, jau esate tikri, kad beliks tik nuvažiuoti ir atsiimti prekę.

Gyvenantiems ne Kaune, siūlome rinktis gėlių pristatymą, kadangi ne kiekvienas gali važiuoti daugybę kilometrų vien tam, kad įsigytų dovanojamas gėles.

Gėlės Kaune ir kituose miestuose dabar parduodamos internetu. Kokie privalumai?

Gėlių pirkimas internetiniu būdu mūsų šalyje jau pradeda įgauti populiarumo pagreitį. Dar visai neseniai buvo įprasta gėles įsigyti tik prekybos centruose ar floristikos parduotuvėse, tačiau šiuolaikiniai žmonės susiduria su tokiomis bėdomis, kaip laiko stoka. Būtent todėl internetinė parduotuvė leidžia Jums per daug neatsitraukiant nuo kasdienių darbų, ramiai prisėsti ir iš didelio katalogo pasirinkti savo mylimiausias gėles.

Mūsų parduodamos gėlės Kaune ir kituose miestuose suteikia:

  • Patrauklią gėlių kainą.
  • Patogų naršymą internete, nereikia eiti iš namų, darbo ir kitų vietų vien tam, kad nusipirkti gėles.
  • Galimybę neskubant išsirinkti sau tinkamiausias prekes. Parduotuvėse neretai skubame, nenorime užimti eilės, todėl kartais visai nesidžiaugiame savo nusipirktomis gėlėmis.
  • Platų gėlių pasirinkimą. Mūsų internetinė gėlių parduotuvė turi didelį, skirtingų prekių katalogą: skintų gėlių, prabangių puokščių ar rožių dėžutėse.
  • Lengvą užsakymo apmokėjimą, patogias gėlių pristatymo sąlygas, nuoširdų bendradarbiavimą ir gerus patarimus.

Dėl informacijos kreipkitės telefonu +370 61654324 arba elektroniniu paštu geliubutikelis@gmail.com.