Miegancios rožės – kas tai?


Niekas taip nepradžiugina mūsų, kaip netikėtai, o gal ypatinga proga, gautos įspūdingo grožio gėlės. Dabar puokščių pasirinkimas toks didelis, kad savo mylimus žmones galima kiekvieną kartą nustebinti vis kitaip. Šiais laikais visi siekia būti praktiški, todėl nori dovanoti tokias gėles, kurios savo išpuoselėta išvaizda galėtų kiek įmanoma ilgiau džiuginti akis ir širdis.

Miegančios rožės – tai būtent tokia gėlių rūšis, kurių ne tik nereikės laistyti, bet ir galėsite labai ilgai jomis mėgautis. Jos nenuvys daug mėnesių, todėl tai labai praktiškas pirkinys. Šios gėlės turi ne vieną pavadinimą: stabilizuotos, nemirštančios, ilgalaikės rožės. Jos savo “karjerą” pradėjo Kolumbijoje ir tapo flosristine sensacija daugelyje šalių.

Kaip atsiranda miegančios rožės?

Miegančios rožės – natūralios gėlės. Taip, taip, tai kuo tikriausios gėlės! Daugeliui iš pradžių atrodo, jog tai dirbtiniai augalai, tačiau tai netiesa. Nuo visiems įprastų šviežių rožių, stabilizuotos skiriasi savo gamybos būdu, kadangi jų koteliai tam tikrą laiką yra pamerkiami į specialius skysčius, kurių dėka jos ir gali ilgai išlaikyti savo prekinę išvaizdą. Šis procesas vadinamas stabilizavimu. Technologijoje naudojami nekenksmingi sveikatai, ekologiški skysčiai.

Miegančios rožės puikiai tinka dovanoti įvairiomis progomis: Valentino dienos, vestuvių, draugystės metinių, motinos dienos, gimtadienio ir kitomis. Aišku, jei norite garantuotos staigmenos, mylimus žmones sveikinkite, nelaukdami jokių progų.

Kodėl verta įsigyti šias gėles?

Tai įspūdinga bei prabanga dvelkianti dovana tiek Jūsų artimiesiems, tiek ir patiems sau. Gyvos, nevystančios gėlės taps džiuginančia puošmena Jūsų namų erdvei ar darbo kabinetui.

Stabilizuotos rožės puikiai derės prie kiekvieno interjero, kadangi jos gali būti nudažomos įvairiomis, ryškiomis spalvomis.

Taip pat galite papildomai pasirinkti miegančias rožes dėžutėje, stikliniame gaubte ar kitose dekoratyvinėse kompozicijose. Linkime malonaus apsipirkimo, o, jei reikės, Kaune galime pristatyti Jūsų pasirinktas gėles tiesiai į namus!

Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti telefonu +370 61654324 arba elektroniniu paštu geliubutikelis@gmail.com.