Kaip prižiūrėti miegančias rožes?


Natūralios, neseniai skintos rožės, kaip žinia, savo grožiu gali mus džiuginti apie savaitę. Visada galime pasinaudoti naudingais patarimais ir taip prailginti gėlės žydėjimo laiką. Vieni reguliariai keičia vandenį vazoje, kiti – pakerpa kotelius. Iš lūpų į lūpas perduodami net tokie patarimai, kaip vandens saldinimas, tam, kad gėlės žydėtų ilgiau Tačiau, kad ir kaip besistengtume, skintomis rožėmis negalėsime pasidžiaugti tiek, kiek norime, kadangi vėliau žiedai tiesiog nuvys.

Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių pasirenka miegančias rožes, kurios dėl specialios kotelių mirkymo technologijos gyvuoja labai ilgai, o savo sodrių spalvų žiedais nei kiek nenusileidžia natūralių rožių grožiui. Palietus miegančios rožės žiedus, mes juntame tokį patį jų švelnumą ir minkštumą, kad net trumpam susimąstome, kuo gi jos kitokios nei natūralios gėlės?

Stabilizuotos rožės savo pirminę išvaizdą gali išlaikyti nuo 10 mėnesių iki 3 metų ar daugiau. Nors miegančios rožės praktiškai nereikalauja jokios papildomos priežiūros, galima išskirti kai kuriuos svarbius patarimus, kurių dėka džiaugsimės savo gėlėmis kiek įmanoma ilgiau:

  • Šias gėles reikia saugoti nuo drėgmės. Net jei jos ir atrodo, kaip ką tik nuskintos, jų laistyti tikrai nereikia. Kaip tik priešingai – saugokite jas nuo bet kokios drėgmės. Jei Jūsų palangė linkusi rasoti, verčiau miegančias rožes pastatykite kitoje vietoje, pavyzdžiui, ant savo darbo stalo ar sekcijoje.
  • Miegančios rožės nemėgsta staigios temperatūrų kaitos, todėl geriau be reikalo jų nepernešti vis į kitas vietas. Taip pat stabilizuotas rožes reikėtų saugoti nuo saulės spindulių.
  • Kartas nuo karto reikėtų nuvalyti dulkes nuo gėlės. Tai daryti geriausia su sausa šluoste ar kempinėle. Jeigu patalpose labai sausas oras – dulkes valyti vertėtų dažniau.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti miegančias rožes, kurios džiugins akis ne vieną mėnesį. O Jūsų artimą žmogų galime nustebinti pristatydami gėles į namus!

Susisiekti su mumis galima telefonu +370 61654324 arba elektroniniu paštu geliubutikelis@gmail.com.